Ел. пошта Штампа ПДФ

Подршка издавачких кућа учењу на даљину

Издавачке куће Кlett, Нови Логос и Фреска отварају своју платформу са дигиталним уџбеницима за бесплатно коришћење током ванредног стања. Поштоване наставнице и поштовани наставници,

Желимо да вас обавестимо да сви директори основних школа чији наставници (који предају по реформисаном програму за први, други, пети и шести разред основне школе) желе да користе платформу са дигиталним уџбеницима www.eucionica.rs, могу да пошаљу захтев за формирање дигиталних виртуелних одељења на Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели . Платформа www.eucionica.rs има уграђен Систем за управљање учењем (ЛМС) који омогућава: наставницима да формирају виртуелно одељење и организују учење на даљину (задавање домаћих задатака, контролних задатака, писмених задатака и сл.); праћење рада ученика (колико је градива у дигиталном уџбенику пређено, колико задатака је урађено и сл.); рад на свим уређајима: десктоп рачунарима, лаптоповима, таблетима и мобилним телефонима; рад на оперативним системима: Windows, Android и iOS; рад на свим интернет претраживачима.

Последње ажурирано уторак, 17 март 2020 18:58

Your IP: 34.237.124.210